DELONGHI ECAM COMPACT 22.115.B

Automatický kávovar tlak 15 bar, funkcia horúcej vody, časovač, príprava dvoch šálok naraz a automatické vypnutie, objem nádržky na vodu 1,8 l, stupne hrubosti mletia 13, príkon 1450 W, šírka 23,8 cm, výška 35,1 cm, hĺbka 43 cm, hmotnosť 9 kg

Ak hľadáte dokonalý kávovar, ktorý vám poskytne autentický zážitok z café espressa, nezabudnite sa pozrieť na model De’Longhi s tlakom 15 barov. Tento automatický kávovar vyniká svojou schopnosťou pripraviť nielen jednu, ale dokonca dve šálky kávy naraz vďaka systému Twin-Shot. A to je len začiatok!

Jednou z výhod tohto kávovaru sú jeho bohaté možnosti nastavenia. Môžete si prispôsobiť množstvo kávy aj vody, čím dosiahnete presne tú intenzitu kávy, ktorú preferujete. Vďaka mechanizmu s kónickými kameňmi a 13 stupňami hrubosti mletia budete mať kávu presne podľa vašich predstáv. Na jedno naplnenie zásobníka s kapacitou 250 g dostanete dostatok kávy na viacero príprav.

De’Longhi Magnifica ECAM22.115.B je tiež vybavený odvápňovacím systémom, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa vnútri zariadenia. To znamená, že sa nemusíte obávať o vplyv tvrdej vody na chuť vášho obľúbeného nápoja. A najlepšie na tom je, že príprava lahodnej kávy je jednoduchá a nepotrebujete sa obávať zložitého čistenia.

Tento kávovar tiež ponúka niekoľko užitočných funkcií, ako je automatické vypnutie, funkcia horúcej vody, nastavenie množstva kávy, odkvapkávací systém a možnosť pripraviť dve šálky naraz. S jeho čiernou lesklou základňou, strieborným dotykovým panelom s tlačidlami a digitálnym displejom vytvára moderný a elegantný dojem vo vašej kuchyni.

Technické parametre, ako výkon 1 450 W, objem nádržky na vodu 1,8 l a kompaktné rozmery, zabezpečujú efektívnu a spoľahlivú prevádzku tohto kávovaru.

Ak hľadáte spoľahlivý a funkčný kávovar, ktorý vám umožní pripraviť si skvelú kávu presne podľa svojich predstáv, tak model DeLonghi Magnifica ECAM22.115.B je cenovo dostupnou možnosťou.
Ak hľadáte automatický kávovar, ktorý je o triedu vyššie tak vám odporúčam, pozrieť sa na Philips Lattego 5400.

Pomer cena výkon
Ak už v kávovare nie je voda tak na miesto toho, aby sa zastavil spraví len malú kávu

Porovnanie cien

alza.sk
alza.sk
319 €
Skladom
andreashop.sk
andreashop.sk
309 €
Skladom

Najpredávanejšie Značky

  • Kávovary Sencor
  • Kávovary Philips
  • Kávovary Bosch
  • Kávovary Krups
  • Kávovary Delonghi